Городищанин удостоєний високого лицарського звання

Поділитися в соц. мережах

Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Генеральний директор Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник удостоєний Почесного звання «Лицар Вітчизни»! Разом з відповідним іменним дипломом, йому було вручено орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» та почесна іменна зброя – оригінальна лицарська шабля, а також нагрудний знак Лицарського Легіону України.

В офіційному представленні зазначено: «Ви удостоєні нагороди за високу національну гідність, визнання, благодійну діяльність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну високопрофесійну працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України та ефективне управління підприємством».

Цього року Сергій Скрипник єдиний представник Черкащини удостоєний такого високого звання. До слова, торік єдиним представником нашої області був Олександр Черевко – ректор Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького.

Урочиста церемонія вручення нагороди відбулася 28 лютого в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці (м. Київ, вул. Грушевського, 22). Був запрошений Сергій Скрипник з дружиною Ольгою. Це було офіційне засідання ділової громадськості України, на честь лідерів в галузі економіки, бізнесу, науки та культури України.

Сергій Скрипник родом з Городища, вищу освіту здобув у Київському державному економічному університеті. Із 1993 року працював у Городищенському відділенні банку «Україна». Потім в «Ощадбанку» пройшов шлях від економіста до посади керуючого районним відділенням. Із 2000 року працював у Черкаській обласній дирекції АТ «Райффайзен-Банк-Аваль». У 2014 році започаткував власну справу. Займається розвитком вітчизняної аграрної галузі.

Володимир ЧОС