У Городищенському районі найгірше ремонтували дороги

Поділитися в соц. мережах

Відсутні дорожні знаки, узбіччя не передбачене, просідання покриття, неупорядковані з’їзди – це лише початок переліку видів дефектів, виявлених під час моніторингу відремонтованих ділянок доріг у Черкаській області.

ГО «Проти корупції» протягом місяця аналізували черкаські дороги, які ремонтувалися із серпня 2016 року по серпень 2018 року. Аналізувалися лише ті шляхи, які вже були повністю відремонтовані та за які повністю проплачені кошти, пише vycherpno.ck.ua.

Моніторингова група оглянула 50 ділянок доріг в усіх районах Черкащини, а це 150 км дорожнього полотна. Проаналізували 50 тендерів на суму понад 600 млн грн. У результаті аналізу, моніторингова група виявила низку порушень, які свідчать про низький рівень виконання ремонтних робіт, починаючи від недотримання норм та неналежно виписаних технічних завдань і закінчуючи недобросовісним виконанням роботи.

Як повідомив Юрій Путря, найкраще виконання ремонту доріг відбулося в Уманському та Христинівському районах, найгірше – у Городищенському.

На переконання учасників моніторингової групи зафіксовані ними пошкодження виконавці замовлень мають усунути власним коштом, адже підписуючи договір, вони давали гарантію на виконану роботу.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/naygirshe-remontuvaly-dorogy-u-gorodyshchenskomu-rayoni-rezultaty-monitoryngu