У Мліївськомму дендропарку з’явились рідкісні екзотичні рослини

Поділитися в соц. мережах

Кілька років тому на території Мліївського лісництва ДП «Смілянський лісгосп» було закладено дендропарк із численними декоративними породами дерев та кущів. Працівники лісництва доглядають за ним, дбають про його красивий, ошатний вигляд.

Цьогоріч колектив Смілянського лісгоспу провів спільну акцію. У заході взяли участь директор підприємства Юрій Сегеда, працівники контори лісгоспу та  лісничі. Усі разом вони оновили дендропарк, висадивши понад 15 видів декоративних рослин. Тож відтепер Мліївський дендропарк прикрашатимуть нові рідкісні екзоти – клен ясенелистий, платан кленолистий, глід Пауль Скарлет, акація біла шаровидна, липа американська та інші. Окрім того, лісівники висадили  три види горіха – маньчжурський, чорний та грецький.

За словами смілянських лісівників, таку акцію вони провели задля того, аби доповнити Мліївський дендропарк рідкісними різновидами декоративних рослин та зробити його унікальним. Саджанці купували в різних куточках України, деякі у національному дендрологічному парку «Софіївка» в Умані.

Навесні тут планують облаштувати систему поливу, аби в посушливі періоди як слід доглядати за рослинами.

– Цьогоріч ми вперше усім колективом зібралися для того, аби зробити корисну справу – доповнити Мліївський дендропарк новими різновидами декоративних кущів та дерев. Спільна мета неабияк згуртовує, тож ми вирішили перетворити цю акцію на гарту традицію. Плануємо й надалі відшуковувати рідкісні екзоти та щороку доповнювати ними парк, – говорить директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда.

Про це пише provce.ck.ua , за інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства