Насичений день у Вербівці

Поділитися в соц. мережах

сільською амбулаторією Тамара Тупота надзвичайно переживає не лише за медзаклад і його забезпечення, а й за все село загалом. Переймається тим, що дороги перебувають у поганому стані, а також про те, що багато жителів залишають рідний край у пошуках кращого життя.

Про це пише: horodysche.info

Нині до амбулаторії обіцяють провести Інтернет, і цього тут очікують з нетерпінням. Адже на цей час дані охочих підписати декларацію тут фіксують у звичайний зошит, а оформляти самі декларації завідувачка їздить у районний центр. Оскільки для роботи сільська амбулаторія має позичений комп’ютер, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова вирішила допомогти їм та подарувала ноутбук, адже в сучасних умовах без оргтехніки не обійтися.

Також у Вербівці завітала до дитячого садочка «Липка», яким керує Людмила Онопрієнко. Приміщення дошкільного навчального закладу невеличке, але тепле і охайне. Помітно, що завідувачка дбає, аби дітки мали належні умови. Оскільки у садочку не вистачає іграшок, то Ірина Валеріївна з задоволенням допомогла їх придбати. Сподівається, що забавки принесуть дітлахам радість та урізноманітнять їхнє виховання в цьому чудовому закладі.

Ну і звісно ж Ірина Ванникова не могла оминути увагою Вербівський музей, який став справою всього життя надзвичайної жінки, ветерана праці Ольги Підгрушньої. Вона особисто збирала всі експонати, може годинами детально розповідати про кожен із них. А ще завдяки її неймовірній праці в експозиції музею увічнені імена земляків, що загинули на фронтах Другої світової війни, а також полеглих у боях за Вербівку. Від цих історій щемить серце, адже за кожною світлиною та фронтовим листом стоять непрості людські долі. Праця Ольги Микитівни дуже важлива для майбутніх поколінь, адже знаючи та вивчаючи історію минулого, сучасне покоління матиме майбутнє. Прощаючись із цією надзвичайною жінкою, Ірина Валеріївна побажала їй миру, здоров’я та наснаги, адже її робота насправді титанічна.