Земельна ділянка потопає у горах небезпечних відходів

Поділитися в соц. мережах

У вівторок, 23 жовтня, у Городищі екологи та поліцейські виявили засмічення земельної ділянки небезпечними відходами на суму більше 41 млн грн.

Про це на своїй сторінці у “Facebook“повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

Так, було встановлено факт несанкціонованого розміщення відходів, а саме тари з-під засобів захисту рослин поблизу приміщення колишнього хімскладу. Частина небезпечних відходів розміщена на відкритій земельній ділянці, загальною площею 366,61 кв. м., що призвело до її засмічення. 

Відповідно до ст. 34 Закону України “Про відходи” суб’єкт господарської діяльності, у власності або у користуванні якого є хоча б один об’єкт поводження з небезпечними відходами, зобов’язаний мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, проте в переліку ліцензіатів на провадження господарської діяльності з поводженням з небезпечними відходами, розміщеному на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України цього підприємства немає.

За цим фактом готуються матеріали для передачі правоохоронним органам щодо подальшого вжиття заходів реагування.

Джерело