До кінця року дорожники “обіцяють” відремонтувати шляхопроводи Черкащини

Поділитися в соц. мережах

Цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводяться роботи з ремонту мостів та шляхопроводів в Городищенському, Жашківському, Канівському, Смілянському, Уманському, Христинівському та Черкаському районах. Ремонтні роботи проводяться у рамках Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018–2022 роки.

Так в Уманському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка, продовжуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Таких масштабних ремонтних робіт на штучних спорудах на автошляхах області не було з 2011 року. Підрядною організацією в рамках реконструкції цього шляхопроводу буде збудовано нову штучну споруду через залізничну колію за сучасними стандартами.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також влаштують нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

У Христинівському районі на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка, продовжуються роботи із поточного середнього ремонту мосту через річку та підходів до нього. На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у місті Корсунь-Шевченківський завершилися роботи з експлуатаційного утримання мосту через річку Рось. Завершено також роботи у Смілянському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

У Канівському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук проходять роботи із поточного середнього ремонту мосту через річку Рось.

Наразі ремонтні роботи проводяться на правій стороні мосту через річку Рось, яку огороджено бетонними блоками для захисту працівників від наїзду автотранспорту. Рух автотранспорту на мосту не перекривався і зараз проводиться по лівому проїзду через міст. По завершенню робіт на правій стороні мосту, роботи розпочнуться на його лівій стороні.

Також ремонту потребує і міст через річку Росава на автодорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Вже укладено угоду з переможцем аукціону. Під час ремонтних робіт на мостах буде влаштоване нове асфальтобетонне покриття проїзної частини, відремонтовано опори, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано тротуари та нанесено дорожню розмітку.

Проведення поточного середнього ремонту мосту через річку Росава передбачено профінансувати за рахунок коштів митного експерименту. Але на даний час надходження від митного експерименту відсутні.

У Жашківському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, виконано роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу.

 

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області