Городищанку, яка народила в “швидкій” серед снігів, уже виписали з немовлям

Поділитися в соц. мережах

Під час недавніх снігопадів 18 січня у прямому розумінні серед снігових заметів довелося народжувати жительці села Воронівка Городищенського району.

Якраз коли розгулялася стихія і за пів дня випала півторамісячна норма опадів, у жінки почалися перейми. Викликали швидку допомогу. Але було зрозуміло, що по таких заметах жодна машина не доїде. Сільський голова Лідія Турчанович та фермер Михайло Царенко організувала людей і техніку, тракторами почали прогортати шлях спочатку до В’язівка, потім до Вербівки, потім знову до В’язівка, адже не знали, звідки прийде допомога.

“Розуміючи, що попереду непроїзна дорога, бригада Городищенської підстанції швидкої медичної допомоги виїхала відразу з рятувальниками, але в результаті обидві машини погрузли в заметах, – розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги Ігор Фесун. – Старший фельдшер Ярослав Калюжко не побоявся снігопаду, вирушив на допомогу породіллі. Він попросив свого знайомого жителя Хлистунівки Миколу Онопрієнка “Нивою” довезти на виклик. Забравши жінку, поїхали до Городища. Їм назустріч виїхала “швидка”, у якій жінка і народила хлопчика. Породіллю з немовлям доправили до лікарні”.

З мамою і малям усе добре. Їх уже виписали додому, де чекали старші братик і сестричка. Так Воронівська громада поповнилася ще одним жителем – маленьким Ярославчиком, названим на честь молодого фельдшера-рятівника.