Забраження сайту : horodysche.info

“Вісник Млієва”, перший випуск газети Млієвського ОТГ

Поділитися в соц. мережах

7 січня побачив світ перший випуск газети “Вісник Млієва”. Це друкований орган Мліївської об’єднаної територіальної громади. До ОТГ входять села Мліїв, Старосілля та Буда-Орловецька. Наприкінці жовтня 2017 року провели перші вибори, головою обрали Василя Микитенка.

Перше число “Вісника Млієва” віддруковане тиражем 2500 примірників. Всі вони поширені серед жителів громади – до поштових скриньок розіклали безкоштовно.

Про що ж пише інформаційний бюлетень? Першу сторінку прикрашає фото обранців громади на фоні сільського храму. Вміщені новорічно-різдвяні вітання, з якими до громади звертається голова ОТГ Василь Микитенко та директор ПП “Мліїв” Денис Чеберяк. На другій і третій сторінці знайомство з депутатами ОТГ. Інформацію “Де моожна отримати одноразову допомогу за пай у розмірі 10 тис грн?” вміщено на сторінці 3. Замітку “Кого Президент України нагородив відзнакою за гуманітарну участь в АТО? можна прочитати на стор. 4. Там же матеріал, якими будуть перші кроки команди ПП “Мліїв” у владі. Зокрема, обіцяють налагодити вивіз сміття.

Джерело: Городище-інфо (Володимир Чос)