horodysche.info

Розпочали навчати трактористів

Поділитися в соц. мережах

На ринку праці Городищенського району професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1»» є актуальною, особливо коли розпочинається сезон в сільському господарстві. Серед безробітних, які перебувають на обліку виявилося 10 бажаючих навчатись саме за цією професією. Тому в Городищенському центрі зайнятості було прийнято рішення про організацію професійного навчання за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1». Про це пише “Нова Доба” .

Навчання проводиться виключно під замовлення роботодавців. Формування груп навчання – це процес, до якого залучені майже всі працівники центру зайнятості: проводились презентації професій, презентації курсів навчання з залученням майстрів виробничого навчання, претенденти пройшли профвідбір. 

Протягом четвертого кварталу 2017 року була сформована група слухачів на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Перше заняття пройшло в приміщенні центру зайнятості 18 грудня 2017 року, де фахівець з питань зайнятості Білуха Г.І. представила слухачам завідуючого Городищенським навчальним пунктом, майстра виробничого навчання Скрипку О.П