Привітали Городищенського письменника

Поділитися в соц. мережах

Найвища краєзнавча відзнака Черкащини – обласна краєзнавча премія імені Михайла Максимовича за 2017 рік була вручена 27 грудня надзвичайно патріотичній і мужній Людині з міста Городище. Пишу слово «людина» з великої літери. Це краєзнавець, журналіст і письменник Володимир Чос. Мені випала честь вручити почесний Диплом за участі першого заступника голови РДА Василя Скринника і заступника голови районної ради Миколи Панчишина.

Відповідно до Розпорядження №647 від 20.10.2017 р. голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка обласна краєзнавча премія імені Михайла Максимовича 2017 року присуджена Володимиру Григоровичу Чосу за серію краєзнавчих робіт «Мліїв – село козацької слави», «Орловець – історія і люди», «Мої прекрасні земляки», «Петропавлівка від минулого до сьогодення» та вагомий внесок у розвиток краєзнавства на Черкащині.

Володимир Григорович упродовж багатьох років наполегливо досліджує історичне минуле свого рідного краю – Городищини. Успішно співпрацює з обласними і всеукраїнськими засобами масової інформації, зокрема є власним кореспондентом обласної газети «Нова Доба». В районній газеті веде краєзнавчу сторінку «Вежа». У просвітницькій роботі широко використовує такі форми роботи як просвітницькі скайп-конференції із закладами освіти, бібліотеками та музеями.

Володимир Чос не зупиняється на досягнутому. Ось і сьогодні він презентував книгу «Городище – рідне місто», яка щойно побачила світ.

Валентин ЛАЗУРЕНКО,
проректор Черкаського державного технологічного університету, голова конкурсної комісії