25550131_2025733024336408_8356386322292095702_n

Передавайте вітання Владиславу Володимировичу, дякуємо за чуйність і турботу»,- подякувала голова сільської ради с. Кропивна Ніна Рябуха. У Канівському районі діти також не залишились без свята з подарунками. «Вже котрий рік поспіль від народного депутата України Владислава Голуба мала нагоду привітати та передати солодкі подарунки діточкам Канівського району, які перебувають в складних життєвих оставинах, діткам з обмеженими можливостями та сиротам. Захід, як завжди, пройшов у теплій, казковій та із присмаком чуда атмосфері. Раділи всі, що, як і минулого року, вдалося зустрітись разом знову. Поділилися враженнями за рік, що минув та планами на рік, котрий стоїть на порозі»,- прокоментувала помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко.

Передавайте вітання Владиславу Володимировичу, дякуємо за чуйність і турботу»,- подякувала голова сільської ради с. Кропивна Ніна Рябуха.

У Канівському районі діти також не залишились без свята з подарунками.

«Вже котрий рік поспіль від народного депутата України Владислава Голуба мала нагоду привітати та передати солодкі подарунки діточкам Канівського району, які перебувають в складних життєвих оставинах, діткам з обмеженими можливостями та сиротам. Захід, як завжди, пройшов у теплій, казковій та із присмаком чуда атмосфері. Раділи всі, що, як і минулого року, вдалося зустрітись разом знову. Поділилися враженнями за рік, що минув та планами на рік, котрий стоїть на порозі»,- прокоментувала помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко.