привітали дітей зі святого Миколая

Зі св’ятом Миколая привітали дітей трьох районів Черкащини

Поділитися в соц. мережах

Майже 700 дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей з обмеженими можливостями, з багатодітних та малозабезпечених родин, що проживають у Канівському, Золотоніському, Черкаському районах привітали з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця солодкими гостинцями.

Щоб влаштувати малюкам свято, попіклувались народний депутат від 197 виборчого округу, до якого входить Черкащина, Владислав Голуб спільно з Громадською організацією «Форум розвитку Черкащини».

Сьогодні помічники-консультанти народного обранця перевтілились у святкових чарівників і з повними пакунками завітали в гості до дітей.

«Ми передали гостинці дітям у дитячих будинках і будинках сімейного типу. Відвідали дітей в селах Крупське, Кропивна, Синьооківка, Благодатне, Вознесенське, Подільське, Коробівка, Вільхи, Деньги. Приємно вражена будинками сімейного типу, умовами проживання діток. Про них дбають , як про рідних, діти перебувають у найкращих умовах. У будинку сімейного типу с. Крупське проживають дев’ятеро діток, приємно було з ними поспілкуватися, всі вони розумні, виховані, дружні»,- розповіла помічник-консультант Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

За словами пані Оксани, святкові заходи сьогодні проходили і в Кропивнянському дитячому будинку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

привітали дітей зі святого Миколая

Передавайте вітання Владиславу Володимировичу, дякуємо за чуйність і турботу»,- подякувала голова сільської ради с. Кропивна Ніна Рябуха.

У Канівському районі діти також не залишились без свята з подарунками.

«Вже котрий рік поспіль від народного депутата України Владислава Голуба мала нагоду привітати та передати солодкі подарунки діточкам Канівського району, які перебувають в складних життєвих оставинах, діткам з обмеженими можливостями та сиротам. Захід, як завжди, пройшов у теплій, казковій та із присмаком чуда атмосфері. Раділи всі, що, як і минулого року, вдалося зустрітись разом знову. Поділилися враженнями за рік, що минув та планами на рік, котрий стоїть на порозі»,- прокоментувала помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко.

 

Передавайте вітання Владиславу Володимировичу, дякуємо за чуйність і турботу»,- подякувала голова сільської ради с. Кропивна Ніна Рябуха.  У Канівському районі діти також не залишились без свята з подарунками.  «Вже котрий рік поспіль від народного депутата України Владислава Голуба мала нагоду привітати та передати солодкі подарунки діточкам Канівського району, які перебувають в складних життєвих оставинах, діткам з обмеженими можливостями та сиротам. Захід, як завжди, пройшов у теплій, казковій та із присмаком чуда атмосфері. Раділи всі, що, як і минулого року, вдалося зустрітись разом знову. Поділилися враженнями за рік, що минув та планами на рік, котрий стоїть на порозі»,- прокоментувала помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко.

Святкування триватимуть ще кілька днів. Так, за словами керівника громадської приймальні м. Черкаси Інни Ключки, подарунки отримають і діти, якими опікується Черкаська обласна організація інвалідів «Діти Чорнобиля», заходи для діток організація планує проводити до 28 грудня. «І нехай жодна дитина не залишиться без батьківської опіки і тепла, любові і доброти, хай свято буде особливим »,- такі побажання для діток – від Владислава Володимировича.