На Черкащині новий медичний скандал: жінка дізналася, що має онкологічне захворювання лише через 3 роки після операції

Поділитися в соц. мережах

На Черкащині новий медичний скандал: районного хірурга, завідуючого відділенням хірургії Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні Святослава Шаповалова звинувачують у недбальстві: лікар не повідомив прооперовану жінку, що у неї виявлено онкологічне захворювання. Про страшний діагноз вона дізналася лише через 3 роки після операції. Про це написала у Фейсбук Марина Могиль.

“Так сталося, що 3 роки тому потрібно було моїй бабусі лягти на операцію за рекомендацією нашого супер-лікаря Шаповалова. За словами лікаря, то була просто язва!” – пише Марина.

Після операції жінці стало краще, “розрахувалися з ним також супер(в нього тариф свій)”.

“Пройшло рівно 3 роки, її самопочуття дуже погіршилося. Знову звернулися до нас в лікарню, до Жуковського, він її обстежує, приписує на 3 дні крапельниці і каже, що після них бабусі буде добре. Проте стає ще гірше. Їдемо ми в Київ в платну клініку, нас обстежують і направляють в найближчу онкологію.

Ми звернулися в онкології в Київ, на прийом потрапили до гарного лікаря, він сказав, що потрібно забрати аналіз тканини в Корсуня (ще той аналіз, який брали під час операції 3 роки тому, про який ми навіть не знали) і приїхати до нього знову.

Їдемо ми в Корсунь забирать цей аналіз… Його нарешті знайшли і каже нам лаборант, що в вас ще 3 роки тому був рак! Так що я хочу сказати скоти по іншому ніяк. Гроші взяв, і все: навіть не сказав нам, що в неї рак!!!! Що за медична реформа???” – йдеться у повідомленні.

В коментарях до повідомлення дуже багато негативних відгуків про діяльність саме Святослава Шаповалова. Люди не задоволені ним як лікарем і підтримують позицію потерпілої родини шукати допомоги у правоохоронних органів.