Городищани вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Поділитися в соц. мережах

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 14 грудня, коли в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття. З нагоди відзначення цієї дати у Городищі відбувся мітинг-реквієм в якому взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, ліквідатори аварії на ЧАЕС, їх рідні, жителі та гості міста. Мітинг відкрив голова організації районної ради ветеранів Сергій Каюкін, який розповів про подвиг земляків-ліквідаторів.

З подякою, ліквідаторам, виступив голова Городищенської районної державної адміністрації Олексій Лавріненко. «Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох мешканців Городищини, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією. Шановні ліквідатори від усього серця щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи! Низький вам уклін за ваш подвиг в ім’я збереження життя на Землі!».

До слова був запрошений ліквідатор Владислав Ляшко, який в свою чергу привітав всіх присутніх ліквідаторів та побажав міцного, здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, миру та злагоди.

В знак глибокої шани, світлої пам’яті загиблих героїв-ліквідаторів, яких вже немає в живих, учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання, а також поклали квіти до пам’ятного знаку. Час минає, але ніколи не згасне пам’ять про подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, ніколи не буде забутий ані нашими сучасниками, ані прийдешніми поколіннями. Адже як можна забути людей, які ціною свого життя і здоров’я захистили весь світ від «мирного» атому. Прикро усвідомлювати, що з кожним роком цих героїв стає все менше.