НА ЧЕРКАЩИНІ ШАХРАЇ ВИДУРЮЮТЬ ГРОШІ ПО ТЕЛЕФОНУ

Поділитися в соц. мережах

Схема: “ваш син у поліції, потрібні гроші” чи інші варіанти телефонного обману стали найпопулярнішими методами видурювання грошей у громадян. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській облаті.

Однією з найпопулярніших схем обману є платні номери. Шахраї розміщують на сайті з продажу автомобілів дуже вигідні оголошення, а під ними зазначають номер телефону. Коли люди телефонують, то з їх рахунку зникає певна сума грошей.

Ще одним популярним телефонним шахрайством є дзвінки з повідомленням, що ваші рідні чи близькі потрапили в біду, їх затримала поліція і терміново потрібні гроші. Часто злодії знають ваше ім’я та прізвище. Адже вони зазвичай готуються до подібних схем.

Люди бездумно переказують гроші шахраям, або передають конверт через “посередника”. Часто вони навіть не здогадуються зателефонувати родичу, якому, нібито потрібна допомога.

Від телефонних аферистів найчастіше страждають одинокі люди та пенсіонери. Вони не мають з ким порадитися і довіряють незнайомим людям. Коли факт обману стає очевидним, тільки тоді звертаються до поліції.

Правоохоронці застерігають громадян бути обачними та пильними. Не довіряти та перевіряти отриману від незнайомців інформацію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, шахраї обдурюютьчеркащан за допомогою оголошень в Інтернеті