Юрій Ткаченко розповів про “Електронну Черкащину»

Поділитися в соц. мережах

Голова Черкаської обласної державної адміністрації розповів про інновації в сфері документообігу. Відтепер в області взяли курс на осучаснення роботи органів влади.

 – Електронізуємо адміністративні послуги в області. Це стане можливим завдяки під’єднанню органів влади до системи електронного документообігу. На її базі буде створено Єдиний регіональний портал адмінпослуг. Для чого це потрібно? Окрім зручності для громадян, це – дієвий механізм боротьби з корупцією.

Цей проект реалізуємо в межах програми «Електронна Черкащина». Спершу до системи під’єднаємо обласну державну адміністрацію, далі – районні адміністрації, ради, виконкоми. Завдяки порталу можна буде в електронному вигляді оформити необхідні документи. Для цього треба буде лише зайти в інтернет та ідентифікуватися у власному електронному кабінеті.

До кінця року плануємо запустити Єдиний регіональний портал адміністративних послуг із пілотним ЦНАПом. А вже з наступного – під’єднати всі такі центри до порталу, щоби він запрацював на повну потужність.

Додам, що нині в області можна отримати більше 250 адміністративних послуг. Із початку року через мережу ЦНАПів надано понад 248 тисяч адмінпослуг.