Акція «Випускник-2018»

Поділитися в соц. мережах

Вибір професії – це рішення, що по суті означає реалізацію права бути задоволеним життям. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою.

Найгостріше питання вибору професії постає перед випускниками шкіл, і це не дивно, адже саме зараз випускник вирішує питання подальшого навчання, пробує знайти своє місце в суспільстві, будує плани на майбутнє.

Щоб допомогти їм зорієнтуватися у різноманітності професій спеціалісти Городищенського районного центру зайнятості спільно з відділом освіти Городищенської районної державної адміністрації проводять різні профорієнтаційні заходи в рамках акції «Випускник-2018».

Особливо гостро проблема правильного вибору професії стоїть перед молоддю, коли формуються і визначаються професійні наміри людини.

Зробити вдалий професійний вибір не так просто, як здається. Тому учнівській молоді необхідна допомога фахівців, які зможуть надати відповідні консультації, підтримати і розібратися у бажаннях, уміннях та уподобаннях дітей.

23 листопада 2017 року в у приміщенні опорного навчального закладу Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 відбулася традиційна зустріч учнів 9-11 класів району з представниками вищих навчальних закладів. З вітальним словом до учасників заходу звернулися начальник відділу освіти Городищенської РДА Микола Кирпатий, головний спеціаліст відділу освіти Наталія Жовталюк, фахівець з профорієнтації Городищенського районного центру зайнятості Валентина Охріменко.

Перед випускниками з презентаціями своїх навчальних закладів виступили: асистент кафедри іхтіології та зоології екологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Юрій Куновський, викладачі Уманського національного університету садівництва Віталій Кравченко, Леся Барабаш, Наталія Бондаренко, Світлана Власюк та студенти цього вишу. Завідуюча відділеням ВСП Городищенський коледж УНУС Наталія Погоріла, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін коледжу Наталія Галич та голова студентської ради Олександра Волощенко цікаво та змістовно розповіли про свій навчальний заклад. Більше ста присутніх на зустрічі випускників та їх вчителів отримали інформацію про умови вступу та навчання, наявність гуртожитків, організації харчування та дозвілля студентів.

За матеріалами Городищенського районного центру зайнятості