Заслужена перемога

Поділитися в соц. мережах

Уже в котрий раз засяяла на мистецькому небосхилі «Барвиста веселочка» Городищенської дитячої школи мистецтв ім..С.С.Гулака-Артемовського. Цього разу дитячий вокальний ансамбль взяв участь у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Українська естафета творчості-2017», що походив у Черкасах.

Серед багатьох творчих колективів, які представляли різні куточки України в номінаціях: академічний, народний спів, інструментальні жанри, хореографія, прикладне мистецтво, п’ятнадцять учасників ансамблю з Городища посіли перше місце та отримали Призовий кубок і Диплом. Також колектив отримав подарунковий Сертифікат на 1000 євро, як підтримку для участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряні мости», який відбудеться у Болгарії в м. Кітен у липні 2018 року.

Таку перемогу «Барвиста веселочка» здобула завдяки невтомній праці керівника ансамблю Оксани Дуженко, а також безпосередній участі в забезпеченні дітей новими сценічними костюмами директора школи, заслуженого працівника культури України Валентини Голосій, завідувача сектора культури райдержадміністрації Наталії Салій.

Бажаємо нашій «Барвисті веселочці» яскраво сяяти серед мистецької юні, достойно представляючи наш район на конкурсах різних рівнів!

Батьківський комітет Городищенської ДШМ ім. С.С. Гулака-Артемовського