Черкаські енергетики вимагають запровадити на Черкащині надзвичайну ситуацію (відео)

Поділитися в соц. мережах

Працівники “Черкасиобленерго” намагаються втрапити на прийом до керівництва Черкаської області через наявність проблем з виплатою заробітної плати, інформує підприємство на своїй сторінці у facebook.

Заборгованість із заробітної плати виникла із вересня цього року. Наразі колектив намагається віднайти методи впливу на ПАТ «Азот», у тому числі шляхом встановлення наметів біля входу до адмінбудівлі підприємства. Як зазначають енергетики – ПАТ “Азот” не сплачує за поточне споживання електроенергії. Тому працівники вимагають запровадити надзвичайну ситуацію у зв‘язку з загрозою енергетичного колапсу: фахівці масово звільняються з роботи, що призведе до проблем із відновленням електропостачання у разі аварій.

Разом з тим, під час спроби втрапити у приміщення ОДА працівників підприємства не пропустили у приміщення, через що виник конфлікт.

– Поки під Азотом встановлюють намети, частина протестувальників вирушила до ОДА. Охорона адміністрації відмовилась впустити обурених енергетиків звичним для людей способом…, – написав на своїй сторінці у facebook громадський активіст Олександр Носенко.