Судитимуть голову лікарсько-кваліфікаційної комісії

Поділитися в соц. мережах

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови лікарсько-кваліфікаційної комісії одного із районних територіальних медичних об’єднань за обвинуваченням у хабарництві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений вимагав та отримав від учасника антитерористичної операції неправомірну вигоду в сумі 75 000 грн за сприяння в оформленні комісією медичних документів, що в подальшому стануть підставою для встановлення воїну АТО групи інвалідності, — повідомили в прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, вказаного службовця у травні 2017 року після отримання ним коштів затримано на гарячому працівниками прокуратури Черкаської області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

джерело