Ранці доброти: більше сотні першачків з Черкащини отримали рюкзаки зі шкільним приладдям (відео)

Поділитися в соц. мережах

Ранці доброти для учнів Черкащини. Напередодні 1 вересня більше сотні дітлахів отримали рюкзаки зі шкільним приладдям. Акцію реалізують за підтримки Черкаської єпархії української православної церкви та меценатів. Подарунки отримали діти, які втратили батьків у зоні бойових дій, із малозабезпечених родин та переселенці, повідомляє “ЧСН”.

Родина Яни Мельникової переїхала до Черкас із Донецька ще у 2014. Сьогодні її 8-річній донечці Ярославі також подарували ранець доброти.

Такі рюкзачки в обласному центрі дарують діткам вже другий рік поспіль. Цього року до акції приєдналися Черкаська єпархія української православної церкви, професорсько-викладацький склад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та всі небайдужі люди.

Подарували рюкзачки і п’ятьом школярам із Городища. До Спасо-Преображенського храму прийшло чимало дітей отримати благословення перед початком нового навчального року на добре навчання.

Окрім Городищенських підприємців до акції долучилися і їхні друзі, представники Червоного Хреста з німецького міста Вільзум.

Упродовж серпня на Черкащині благодійники подарували дітям, які потребують допомоги, більше ста ранців. Кілька таких портфелів передали до Маріуполя.