На Городищені депутати висловили недовіру сільському голові

Поділитися в соц. мережах

Нещодавно депутати Мліївської сільської ради Городищенського району висловили недовіру сільському голові Володимиру Матвійку. Із 22 депутатів на сесії були присутні 17. Із них 15 шляхом таємного голосування висловили недовіру сільському голові, 1 проголосував проти, 1 утримався. Керувати селом доручили секретареві сільської ради Тетяні Мороз.

Володимир Матвійко був обраний сільським головою у 2015 році. На посаду сільського голови претендували п’ять кандидатів, він набрав майже третину голосів. Але зізнається, що з депутатським складом у нього стосунки відразу не склалися. Зокрема, відрізняється бачення майбутнього об’єднання громад та укладання угод про користування землею.
 
Володимир Матвійко ініціював збори громади. На загальних зборах заслухати звіт сільського голови із фінансової діяльності. Депутати ж виступили з поясненням причин імпічменту – говорять про “неправильну фінансову політику голови”.
 
– Я не погоджуюся з депутатським рішенням про недовіру, вважаю його безпідставним, а тому незаконним, – зазначив Володимир Матвійко. – Тому планую оскаржувати рішення про припинення повноважень у судовому порядку, а після цього можливо домагатимуся розпуску депутатського корпусу Мліївської сільської ради.

Джерело