Третє бажання Хотабичу

Поділитися в соц. мережах

У суботній вечір 29 липня у Городищі відбувся концерт «Третє бажання Хотабичу». Точніше, це була яскрава шоу-програма з казково-романтичним колоритом. Спочатку планували провести захід на літній естраді. Але у зв’язку з нестабільними погодними умовами концерт перенесли під дах районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського. Організатори вдячні глядачам за розуміння. А городищани заповнили більш ніж половину залу. І для артистів це було, як бальзам на душу.

Зміна місця проведення не вплинуло на сценарій та якість концерту. Колектив «Дезері» під керувництвом Христини Биби зачарував глядачів екзотичними східним композиціями. Пластика тіла, грація, вишукані костюми танцівниць нікого в залі не залишили байдужим, Показали своє уміння і гості нашого міста – Анастасія Коваль зі Сміли та Марина Якименко з Черкас, яка представляє асоціацію східних танців. Дотепними жартами і виконанням пісень створив присутнім чудовий настрій ведучий концерту Олександр Марченко.Українська пісня гармонійно поєдналася з мелодіями танців сходу. Свої творчі здобутки представили Ольга Скорик та Світлана Скалига. Пісні у їхньому виконанні додали усім приємних вражень. Усі концертні номери віталися вдячними аплодисментами глядачів. Свято музики і танцю вдалося!

Головним спонсором програми виступило відоме підприємство з виробництва паличок для морозива ТОВ “Крона” (генеральний директор Олександр Козелецький). Також відчутно допоміг депутат міської ради Роман Козюра з дружиною Оксаною (магазин “Акваріс”). Поліграфічну рекламну продукцію створив Олексій Тичко, він же проводив фото- і відеозйомку заходу. За всебічне сприяння безмежно вдячні колективу районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського (директор Павло Луньов).

Джерело : horodysche.info