Городищенські футболісти зайняли третє місце у першості ВФСТ «Колос»

Поділитися в соц. мережах

Пізнього вечора 22 липня на площі Миру було людно і святково. Як справжніх героїв – із поздоровленнями, феєрверком, фуршетом, подарунками, та ще й із преміальними – зустрічали футбольну команду «Юність» Городищенського ФОСК «Колос» вікової категорії 2003 року народження. Перемігши в обласних змаганнях, наші гравці здобули право на участь у першості ВФСТ «Колос» АПК України, що тривала протягом п’яти днів у приморському місті Скадовську, і здобули почесне третє місце.

Коротко про перебіг матчів. У своїй групі городищани впевнено обіграли «Слободу» (Житомирська обл., із рахунком 4:1) та «Ниву» (Львівська обл., 3:0). І, хоч поступилися «Арсеналу» (Кіровоградська обл., 0:2), який зрештою став володарем «золота» першості, за здобутими показниками увійшли до четвірки кращих серед 11 команд-учасниць турніру. У запеклій боротьбі в півфіналі з ДЮСШ смт Петриківка Дніпропетровської області долю гри вирішив єдиний гол у ворота «Юності». Та в наших ще залишався шанс приїхати додому з медалями, чим вони гідно скористалися, перемігши з рахунком 3:1 команду ДЮСШ «Колос» із м. Дергачі Харківської області.

Тож із кубком, дипломами та медалями, іще й хорошим настроєм та бронзовою морською засмагою повернулися в Городище юні футболісти Денис Баковський, Іван Однокоз, Олександр Артеменко, Дмитро Баб’як, Ренат Медведенко, Дмитро Гаращенко, Віталій Плахотній, Артем Савченко, Назар Гарань, Олександр Короп, Максим Кужба, Михайло Кужба, Олексій Печончик, Назарій Короп і тренер Олександр Яремчук. А Артура Мандзю ще й визнали кращим захисником турніру. Великий внесок в успіх «Юності» зробили і представник команди, заступник голови районної Федерації футболу Сергій Чабан, і матері футболістів Лариса Чабан, Наталія Савченко та Жанна Гарань, які готували смачні страви та були найзавзятішими вболівальниками, і всі інші батьки, які також морально підтримували своїх у телефонному режимі. Також батьківський комітет у складі Володимира Кужби та Олександра Гараня на чолі з Костянтином Однокозом за підтримки директора ПСП «Шульц», депутата обласної ради Олександра Лупашка, приватних підприємців Олександра Забожка, Олександра Добровольського, Віталія Артеменка, Леоніда Радчука, Сергія Ткаченка, Олега Новохатька, Віктора Кобиляцького організували ту грандіозну зустріч на батьківщині. Бачили б ви, як горіли очі юних спортсменів, трохи стомлених від дороги, та щасливих від такого теплого прийому!

На два тижні раніше з такої ж поїздки повернулися гравці 2005–2007 років народження. Срібні призери обласних змагань брали участь у фінальних змаганнях на кубок «Золотий колос». Щоправда, як повідомив тренер команди Олександр Яремчук, головним завданням його підопічних були не перемоги, а активний відпочинок та здобуття турнірного досвіду, адже наша команда була наймолодшою на турнірі (по 5 гравців 2005 та 2006 р.н., і лише 4 – 2007 р.н.). У цій подорожі дітей супроводжували і створювали для них комфортні умови Оксана Бур’ян та Тетяна Моргун.

Таким чином оздоровилися на чорноморському узбережжі й загартувалися у спортивних поєдинках 29 наших юних футболістів, що, безперечно, надає їм наснаги для подальших тренувань та нових яскравих успіхів.

Дирекція районного ФОСК «Колос» висловлює вдячність за всебічну підтримку юних футболістів голові райдержадміністрації Олексію Лавріненку, заступнику голови районної ради Миколі Панчишину, спонсорам поїздок Леоніду Волочаю, Сергію Гаві, Андрію Боюку, Олександру Тихолозу, Вардану Гаспаряну, Олександру Мусієнку, Роману Козюрі, Олександру Добровольському, Ользі Давидовій, Надії Жежер, В’ячеславу Олексійчуку і всім іншим, причетним до цієї важливої справи.
Джерело: cherkasy24.info