В області посилюється контроль щодо легалізації заробітної плати

Поділитися в соц. мережах

27 липня голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко провів комісію по легалізації заробітної плати.

З поважних причин з семи запрошених керівників сільгосппідприємств з’явилося шестеро. В ході засідання детально розглянуто питання по підвищенню заробітної плати на с/г підприємствах району та збільшенню робочих місць в сільській місцевості.

Володимир Потапенко наголосив на тому, оплата праці в районі наразі є не досить високою, що суттєво впливає на прибуток районного бюджету та відрахувань до Пенсійного фонду.

“Тому ми спільно усіма підрозділами та органами місцевої влади окреслимо основні завдання та напрямки роботи щоб досягнути бажаної мети – легалізувати заробітну плату там, де її приховують, та суттєво наповнити бюджет”, – додав очільник району.

Не секрет, що нині деякі роботодавці, бажаючи скоротити свої витрати, видають частині своїх працівників (навіть без їх відома) заробітну плату готівкою, не відображеною в бухгалтерському обліку.

Звернуто увагу присутніх, що наповнення районного бюджету напряму залежить від рівня заробітної плати та вирішено посилити контроль за нерядивими платниками прибуткового податку.

Підсумком наради стало затвердження плану конкретних і чітких заходів щодо посилення роботи по легалізації заробітної плати. Зокрема, будуть проведені перевірки на підприємствах, які порушують законодавство про працю. Наслідки перевірок будуть висвітлені в засобах масової інформації.