Звенигородщина теж вирішила допомогти Чорнобаївщині

Поділитися в соц. мережах

14 липня відбулося позачергове засідання 16 сесії сьомого скликання Звенигородської районної ради, яке провів голова райради Володимир Кучер.

Як інформують Новини Черкас, в роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та представники засобів масової інформації. На початку сесії голова районної ради ознайомив депутатів з фото звітом по інвентаризації майна районної комунальної власності .

Основним питанням порядку денного сесії та причиною її скликання стала надзвичайна ситуація, яка виникла в Чорнобаївському районі 1 липня 2017 року, внаслідок стихійного лиха було знеструмлено 28 населених пунктів, відбулося масове руйнування житлового фонду, що за попередніми даними складає щонайменше 20 млн. грн., нанесена шкода соціальній інфраструктурі району – 22 млн. грн.

Депутати Чорнобаївської районної ради висловлюючи біль та переживання своєї громади звернулися про допомогу до обласної та районних рад Черкаської області. Депутатський корпус Звенигородської районної ради, одним із перших з розумінням та відповідальністю відкликнувся на прохання про допомогу – проект рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-1 «Про районний бюджет на 2017 рік», яким виділена допомога у сумі 167000 грн. на капітальний ремонт головного корпусу Чорнобаївської центральної районної лікарні, був підтриманий одноголосно.

Нагадаємо, аналогічне рішення про допомогу раніше прийняли смілянські депутати.
Джерело: cherkasy24.info